A może współpraca?

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, to dobrze trafiłeś.

"Nieważne, czego wymagasz, Fajferek jest w stanie poruszyć każdy temat i możesz być pewny, że zrobi to dobrze".
Aleksandra Olszar
OverPowered

Czytałeś już moje teksty?

Tutaj zawsze znajdziesz moje najnowsze publikacje. Zero cenzury, najwyższa jakość i cięty język. To, co lubisz. Nie zwleka dłużej i przejdź do mojego bloga.

chciałbyś mnie poznać?

Wszystkiego o mnie dowiesz się tutaj. Jeśli interesuje Cię to, kim jestem, skąd się urwałam i co robię ze swoim życiem, to odpowiedzi znajdziesz właśnie tutaj. Podane na tacy.

Może chcesz porozmawiać?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę albo po prostu będziesz chciał ze mną porozmawiać, to kontakt do mnie znajdziesz właśnie tutaj.

Jaka jest współpraca ze mną?

Profesjonalna

Wszelkie sprawy biznesowe traktuję poważnie i wykazuję się profesjonalizmem. Zadowolenie klienta jest u mnie najważniejsze.

Kreatywna

Jeśli chcesz, to wszystko wymyślę za Ciebie. Odpoczniesz sobie, a ja w tym czasie przedstawię Ci swój pomysł na współpracę.

Przyjemna

Podobno jestem całkiem miłą osobą. Tak mówią. Można ze mną normalnie porozmawiać i pośmiać się ze wszystkich nieśmiesznych rzeczy.

Przejrzysta

Masz dostęp do wszystkich moich statystyk. Przed współpracą i po zakończeniu współpracy. Niczego przed Tobą nie ukrywam. Jeśli potrzebujesz - pytaj.

Szybka

Wiem, jak bardzo nie lubisz czekać, więc zawsze na wiadomości odpisuję szybko. Tak samo szybko również pracuję. Ze mną nie będziesz na nic czekał.

Bezpieczna

Przed publikacją masz prawo do autoryzacji. Dodatkowo u mnie płacisz tylko za pozytywne opinie, ale musisz również wiedzieć, że nie masz na nie wpływu.

LUBISZ LICZBY?

%

Właśnie tyle osób odwiedziło moją stronę w ciągu pierwszych dni jej istnienia. Wiem, jaką treścią przyciągnąć czytelników.

Od tylu lat piszę codziennie. Moje artykuły pojawiły się na wielu portalach internetowych. Pisanie to moja pasja.

Tyle współprac zakończyło się powodzeniem. Za każdym razem wszyscy byli zadowoleni, a cel osiągnięty.

Najpopularniejsze rodzaje współpracy

Tutaj znajdziesz informacje o rodzajach współpracy, jednak nie znajdziesz cen. Powód jest prosty – każdą współpracę rozpatruję indywidualnie. Musisz jednak wiedzieć, że nie pracuję za darmo. Z tego względu proszę Cię, byś szanował mój czas i nie zawracał mi głowy słabymi ofertami.

Baner reklamowy

miesiąc

Dobrze zrobiony baner reklamowy przyciąga uwagę czytelnika. Jeśli Twój produkt jest ciekawy, to chętnie umieszczę jego reklamę na stronie. Skontaktuj się ze mną, a uzgodnimy cenę takiej zabawy.

Recenzja

jednorazowo

Jeśli chcesz zaprezentować swój produkt w formie recenzji, to wiedz, że jest to jedna z najlepszych form reklamy.
U mnie zapłacisz tylko za pozytywną recenzję. Jeżeli produkt mi się nie spodoba, to recenzja nie zostanie opublikowana.

Artykuł sponsorowany

jednorazowo

Jeśli zależy Ci na reklamie ciekawego produktu, usługi lub też firmy, to dobrym planem będzie artykuł sponsorowany. Ciekawa treść i ciekawy produkt gwarantują sukces. Przysługuje Ci prawo do autoryzacji tekstu.

Co musisz wiedzieć?

Podstawy podstaw

Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Możemy współpracować na wiele sposobów. Konkursy, wywiady, kampanie reklamowe…

Twój produkt mnie nie przekona. Nie dam się przekupić. Nie chcę oszukiwać.

Za reklamę się płaci. Musisz to zapamiętać. Jeśli nie jesteś gotowy, żeby wyłożyć minimum trzy cyfry za najtańszą z reklam, to niestety – przykro mi, ale się nie dogadamy. Tanio albo dobrze. Nigdy inaczej.

Oczywiście masz możliwość wglądu w moje statystyki. Mój blog jest podpięty pod Google Analytics.

Nie podejmę się współpracy, jeśli produkt zupełnie nie pasuje do mojego bloga. Nie reklamuję tandetnych rzeczy i nie chcę brać udziału w oszukiwaniu odbiorców.

Jeśli zdarzy się, że wystąpią niedomówienia i niedogodności podczas naszej współpracy, to zrobię wszystko, żeby rozwiązać sprawę z korzyścią dla Ciebie.

Shopping Basket